SOK POL

 Targ  Śniadaniowy to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w wybranych miastach na terenie Polski. W jeden weekend maja targ pojawił się w Poznaniu. Zostało stworzone wspaniałe miejsce do spożywania i kupowania zdrowej żywności na świeżym powietrzu w Parku Sołackim i Parku Kasprowicza. 
Propozycje na śniadania dostarczali regionani wystawcy świeżych produktów najwyższej jakości. Wszyscy stworzyli niezapomnianą i relaksującą atmosferę nadchodzącego lata. Ciekawych i nowych smaków na śniadaniowy stół nie zabrakło. Piękna pogoda i słoneczny poranek to także powód i zachęta do spotkania, wyjścia z domu czy zabawy dla najmłodszych i dorosłych. Powodów jest wiele, a każdy może znaleźć swój własny, spędzając ten czas z nami.

Zapraszamy do odwiedzin oraz skonsumowania pysznych i zdrowych smakołyków

Więcej informacji: Facebook

oferta

Oferta

W naszej ofercie między innymi owoce oraz Sok Naturalny 100% tłoczony na zimno ze świeżych owoców i warzyw według starych oraz rodzinnych receptur

gdzie-kupic

Gdzie kupić

Nasze soki można kupić w wielu miejscach...

Dowiedz się więcej...

jak-powstaje-sok

Jak powstaje sok

Składnikami naszego soku są owoce i warzywa. Do jego produkcji wybierane są odmiany o najwyższych walorach smakowych i odżywczych.

Dowiedz się więcej...

otwieranie-soku

Otwieranie soku

Pragniemy zaprezentować jak wygodnie i szybko otworzyć karton z sokiem w bag-in-box

Dowiedz się więcej...