SOK POL

Składnikami naszego soku są owoce i warzywa. Do jego produkcji wybierane są odmiany o najwyższych walorach smakowych i odżywczych.
Owoce oraz warzywa są selekcjonowane i tak przygotowane trafiają do maszyny tłoczącej. W żadnym wypadku do tłoczenia soków nie mogą być używane produkty z wadami gnilnymi. Na linii produkcyjnej umyte oraz zmielone owoce przechodzą przez prasę taśmową, która wyciska z nich sok. Po poddaniu procesowi pasteryzacji w temperaturze 80 st. jest on ciśnieniowo wtłaczany do specjalnych worków z folii spożywczej, z których usuwane jest powietrze.

Taki worek „bag in box” wyposażony w wygodny w użyciu dozownik napoju jest później pakowany do kartonu. Dzięki opakowaniu naturalny sok zachowuje świeżość przez co najmniej sześć miesięcy bez konserwantów. Po otwarciu można bezpiecznie przechowywać go przez dwa tygodnie. To dzięki niej 8 kg jabłek zamieniamy w 5 l naturalnego soku, natomiast sok 3 litrowy otrzymujemy z 5 kg owoców w procesie tłoczenia bez użycia enzymów. Znakiem rozpoznawczym prawdziwego soku jest to, że jest mętny. Kolor soku i jego smak uzależniony jest od doboru odmian jabłek.

Według obowiązującego w Polsce prawa do produktów noszących nazwę sok nie wolno dodawać żadnych barwników ani konserwantów. Produkowany przez nas sok został przebadany przez Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Poznaniu. Dzięki temu mamy pewność, co do jego wartości zdrowotnych oraz składu.

Pamiętajmy, że owoce mają w swoim składzie duże ilości cukru, więc nie należy ich dosładzać. Wartość odżywcza soków wynika z zawartych w nim witamin, minerałów, flawonoidów, które opóźniają starzenie. Po pewnym czasie spożywania soków poprawia się kolor skóry, stan paznokci, a układ trawienny lepiej funkcjonuje. Dlatego jest szczególnie polecany dzieciom, kobietom w ciąży, osobom na diecie,  prowadzącym zdrowy i aktywny tryb życia. Smakuje doskonale w domu, biurze i szkole. Jest porcją mnóstwa witamin podaną w formie napoju, który uwielbiają dzieci. Jego orzeźwiający smak uzupełni każdy spożywany posiłek!

Zapraszamy do zobaczenia jak powstaje sok:


http://www.youtube.com/watch?v=3_eem_MjyXY

http://www.youtube.com/watch?v=tE_bMurNvrA

oferta

Oferta

W naszej ofercie między innymi owoce oraz Sok Naturalny 100% tłoczony na zimno ze świeżych owoców i warzyw według starych oraz rodzinnych receptur

gdzie-kupic

Gdzie kupić

Nasze soki można kupić w wielu miejscach...

Dowiedz się więcej...

jak-powstaje-sok

Jak powstaje sok

Składnikami naszego soku są owoce i warzywa. Do jego produkcji wybierane są odmiany o najwyższych walorach smakowych i odżywczych.

Dowiedz się więcej...

otwieranie-soku

Otwieranie soku

Pragniemy zaprezentować jak wygodnie i szybko otworzyć karton z sokiem w bag-in-box

Dowiedz się więcej...